ET9070220-42U مخابرات کابینت باتری بیرونی با تهویه مطبوع AC و قفسه ذخیره باتری
گواهی
چین ESTEL (GUANGDONG) TECHNOLOGY CO., LTD. گواهینامه ها
نظرات مشتریان
—— آنتونی
—— مانیش
از 1 نمونه تا 45 ست ، 76 ست ، 200 مجموعه ، به تدریج اعتماد بالایی پیدا کردیم.
—— پارمر
کولر یک سال و نیم کار می کند.
—— لوئیز آلبرتو
جعبه ها عالی هستند که ما از آن راضی هستیم.
—— آندره اسلیاچین
همیشه می تواند پیشنهاد و راه حل خوبی به ما ارائه دهد ، ما بسیار سپاسگزاریم.
—— نلسون
چت IM آنلاین در حال حاضر
جزئیات محصول:
محل منبع: چین
نام تجاری: ESTEL
گواهی: ISO CE FCC
شماره مدل: ET9070220-42U
پرداخت:
مقدار حداقل تعداد سفارش: یک عدد کامپیوتر
قیمت: 358-2143 usd
جزئیات بسته بندی: بسته بندی چوبی
زمان تحویل: 5 تا 8 روز کاری
شرایط پرداخت: L/C، D/A، D/P، T/T، Western Union، MoneyGram
قابلیت ارائه: 1000 عدد در ماه
توضیحات محصول جزئیات
مواد: فولاد گالوانیزه mdoel: ET9070220-42U
سطح حفاظت: IP55 رنگ: RAL7035
قفل کردن: سیستم قفل سه نقطه ای ضد سرقت گزینه های نصب: کف نصب شده
مقدار تولیدی: 1 مجموعه محل: گوناگدونگ
ODM: آره خنک کننده: آره
cabinet: Outdoor telecom cabinet cabinet: Outdoor telecom cabinet
برجسته کردن:
کابینت باتری خارجی مخابرات
کابينت مخابراتي خارجي با AC
کابینت ذخیره سازی باتری بیرونی
  • مواد: SPCC،فولاد ضد زنگ،فولاد گالوانیزه یا به عنوان الزامات مشتری
  • سیستم خنک کننده: تهویه مطبوع ((فان یا مبادله گرما)
  • سطح حفاظت: IP55 ، ضد آب ، ضد گرد و غبار
  • مهر و موم شده توسط کمربند مهر و موم واردات، طراحی ضد آب و ابزار فیلتر هوا تحقق حفاظت موثر
  • تمام تثبیتات داخلی به کابینت برای ارائه یک راه حل امن
  • فضای ذخیره باتری بر اساس مشخصات باتری
  • با پایه ای برای نصب بر روی زمین زمین، با کابل gromments برای کابل
  • در رنگ های خاکستری، سبز یا سفارشی موجود است
  • می تواند خدمات OEM و ODM را پشتیبانی کند
جیب پوشه
ET9070220-42U مخابرات کابینت باتری بیرونی با تهویه مطبوع AC و قفسه ذخیره باتری 0
قفل ضد سرقت سه نقطه ای
ET9070220-42U مخابرات کابینت باتری بیرونی با تهویه مطبوع AC و قفسه ذخیره باتری 1
ET9070220-42U مخابرات کابینت باتری بیرونی با تهویه مطبوع AC و قفسه ذخیره باتری 2
ET9070220-42U مخابرات کابینت باتری بیرونی با تهویه مطبوع AC و قفسه ذخیره باتری 3
پیکربندی ماده پارامتر فنی
کابینت مدل ET9070220-42U
سطح حفاظت IP55
ابعاد بیرونی H2200mm × W900mm × D700mm (ممکن است سفارشی شود)
ابعاد داخلی 19 اینچ ریل، 42U
مواد
فولاد گالوانیزه، ضخامت 1.2 میلی متر، یک دیوار
ضخامت قطعات ناقل: 2.0mm
عایق بندی 20mm PEF
پوشش پوشش پودری پلی استر
رنگ RAL7035
قفل کن سیستم قفل سه نقطه ای ضد سرقت
پیچ و تاب پیچ داخلی
گزینه های نصب نصب روی کف
راه اندازی کابل کابل داخل و خارج از پایین کابینت
نگهداری يه در جلوي، نگهداري جلوي
خنک کننده گزینه ها دستگاه تهویه مطبوع تهویه مطبوع DC فن
ولتاژ ورودی 220VAC 60HZ /
ارتباطات RS485 /
سنسورها سنسور درب
سایر محصولات لامپ LED برای روشنایی
محیط زیست دمای کار -40°C ~ +55°C (+ اشعه خورشیدی)
دمای ذخیره سازی -40°C~+70°C