ET48300005 سیستم برق جاسازی شده برای تامین برق بدون وقفه و کابینت بیرونی
گواهی
چین ESTEL (GUANGDONG) TECHNOLOGY CO., LTD. گواهینامه ها
نظرات مشتریان
—— آنتونی
—— مانیش
از 1 نمونه تا 45 ست ، 76 ست ، 200 مجموعه ، به تدریج اعتماد بالایی پیدا کردیم.
—— پارمر
کولر یک سال و نیم کار می کند.
—— لوئیز آلبرتو
جعبه ها عالی هستند که ما از آن راضی هستیم.
—— آندره اسلیاچین
همیشه می تواند پیشنهاد و راه حل خوبی به ما ارائه دهد ، ما بسیار سپاسگزاریم.
—— نلسون
چت IM آنلاین در حال حاضر
جزئیات محصول:
محل منبع: شنژن، چین (سرزمین اصلی)
نام تجاری: ESTEL
گواهی: ISO9001, CE, 3C, FCC, TLC
شماره مدل: ET48300-005
پرداخت:
مقدار حداقل تعداد سفارش: 1
قیمت: 715-4286 usd
جزئیات بسته بندی: کارتن / جعبه چوبی
زمان تحویل: 20-25 روز کاری
شرایط پرداخت: T/T، پی پال
توضیحات محصول جزئیات
شماره مدل: ET48300-005 حالت ورودی: تک فاز 220VAC
ظرفیت ورودی: 1×100A/2P ولتاژ خروجی: -43 ~ -58VDC ، مقدار امتیاز: -53.5VDC
حداکثر ظرفیت: 18 کیلو وات پورت ارتباطی: Rs485 ، SNMP
برجسته کردن:
سیستم برق جاسازی شده برای UPS
کابینت بیرونی سیستم برق مخابراتی
سیستم متداول برق بدون وقفه
ET48300-005 Embedded DC Power System معرفی
ویژگی های کلیدی
  • عرض استاندارد 19 اینچ: سازگاری را برای استفاده گسترده تضمین می کند.
  • ارتفاع جمع و جور 5U: صرفه جویی در فضا و کاهش هزینه های نصب.
  • عملیات جلو و دسترسی به کابل: جذابیت زیبایی و نگهداری ایمن را ارائه می دهد.
  • یکسو کننده و کنترلر قابل تعویض داغ: امکان نگهداری آسان و سریع آنلاین را فراهم می کند.
  • محدوده ولتاژ ورودی گسترده (85-300Vac): سازگار با شرایط مختلف شبکه برق.
سناریوهای کاربردی
  • ایستگاه های پایه بی سیم
  • شبکه های انتقال
  • شبکه های ارتباطی برای شرکت ها
مشخصات
تایپ کنید سیستم
بعد 482.0 (W) × 350.0 (D) × 5U (H)
وزن ≤25 کیلوگرم (بدون یکسو کننده)
حالت خنک کننده خنک کننده طبیعی
حالت کابل کشی ورودی بالا و خروجی بالا
حالت تعمیر و نگهداری تعمیر و نگهداری جلو، از تغییر درجه ماژول پشتیبانی می کند
سطح حفاظت IP20
توزیع AC
  • حالت ورودی: 220VAC تک فاز
  • ظرفیت ورودی: 1 × 100A/2P
  • AC SPD: 20kA/40kA، 8/20μs
توزیع DC
  • ولتاژ خروجی: -43 تا -58VDC (مقدار امتیاز: -53.5VDC)
  • حداکثر ظرفیت: 18 کیلو وات
  • لود شکن:
    • LVD: 32 آمپر (1 قطبی) × 2 + 40 آمپر (1 قطبی) × 2 + 63 آمپر (1 قطبی) × 3
    • BLVD: 6A (1 قطبی) × 2 + 10A (1 قطبی) × 2 + 16A (1 قطبی) × 2
  • ولتاژ ورودی یکسو کننده: 85 VAC تا 300VAC (مرجع 220VAC)
  • کارایی: >96%
  • قدرت امتیازی: 3000W (176~300VAC)
  • دمای کاری: -40 ℃ تا +75 ℃ ( خروجی کامل زیر 50 ℃ )
  • بعد: 106.5 میلی متر (W) × 286 میلی متر (D) × 41.5 میلی متر (1U/H)
  • وزن: ≤2 کیلوگرم
  • حالت خنک کننده: خنک کننده اجباری
  • ضریب قدرت: ≥0.99
  • THD: ≤5%
کنترل کننده
  • ورودی سیگنال: 4 AI (3 دمای باتری، 1 دمای محیط)، 7 DI (SPD، 6 DI مشترک)
  • خروجی آلارم: 6 کنتاکت خشک
  • پورت ارتباطی: RS485، SNMP
  • حالت نمایش: LCD
محیط زیست
  • دمای ذخیره سازی: -40 ℃ تا +70 ℃
  • رطوبت عملیاتی: 5% تا 95% (غیر متراکم)